22. 9. 2016
22. 9. 2016

příprava doma s U17 Litoměřice

29. 11. 2015
29. 11. 2015

doma s Brandýsem n. L.

8. 12. 2016
8. 12. 2016

doma se Sokolem Vyšehrad

12. 3. 2017
12. 3. 2017

na Spartě Praha

2015/16
15. 9. 2017
15. 9. 2017

příprava na Slunetě s místními muži SčL

12. 11. 2017
12. 11. 2017

doma s ústeckou Slunetou

27. 10. 2018
27. 10. 2018

na ústecké Slunetě

5. 11. 2018
5. 11. 2018

focení týmů

2. 3. 2019
2. 3. 2019

doma s Vyšehradem - fotogalerie od pí Trbolové je pod odkazem

20. 2. 2016
20. 2. 2016

doma s Termia K. Vary

17. 12. 2016
17. 12. 2016

na Spartě Praha

25. 3. 2017
25. 3. 2017

doma se Sokolem Žižkov

8. 10. 2016
8. 10. 2016

v Praze

19. 9. 2017
19. 9. 2017

příprava doma s Teplicemi

26. 11. 2017
26. 11. 2017

v Křešicích s Brandýsem

10. 9. 2018
10. 9. 2018

příprava doma s Dresden Titans

2018/19
28. 10. 2018
28. 10. 2018

v Chomutově

6. 1. 2018
6. 1. 2018

v Chomutově pod odkazem je koncovka zápasu

3. 3. 2018
3. 3. 2018

na GBA B

6. 1. 2018
6. 1. 2018

doma s ústeckou Slunetou

3. 3. 2019
3. 3. 2019

doma s ústeckou Slunetou

24. 1. 2016
24. 1. 2016

doma se Sokolem Žižkov

14. 1. 2017
14. 1. 2017

doma se Slavojem Litoměřice (pod odkazem video ze závěru utkání)

26. 3. 2017
26. 3. 2017

doma se Sokolem Vyšehrad

22. 10. 2016
22. 10. 2016

doma s GBA B

1. 10. 2017
1. 10. 2017

po vítězství na Sokole Žižkov

5. 12. 2017
5. 12. 2017

doma se Sokolem Žižkov

7. 1. 2018
7. 1. 2018

ve Slaném

15. 9. 2018
15. 9. 2018

příprava ve Varnsdorfu

10. 11. 2018
10. 11. 2018

doma se Slovanem Varnsdorf

2. 2. 2019
2. 2. 2019

doma s Varnsdorfem

17. 3. 2019
17. 3. 2019

ve Varnsdorfu

15. 1. 2017
15. 1. 2017

doma s ústeckou Slunetou (pod odkazem video ze závěru utkání)

9. 4. 2017
9. 4. 2017

na ústeckém UJEPu

20. 2. 2016
20. 2. 2016

doma s Thermií K. Vary

6. 11. 2016
6. 11. 2016

na Slavoji Litoměřice

28. 10. 2017
28. 10. 2017

doma s ŠSK Slaný

9. 12. 2017
9. 12. 2017

doma se Sokolem Vyšehrad

29. 9. 2018
29. 9. 2018

doma s Vyšehradem

11. 11. 2018
11. 11. 2018

ve Varnsdorfu

13. 3. 2018
13. 3. 2018

oficiální focení týmu

20. 1. 2018
20. 1. 2018

doma se Slaným

14. 2. 2019
14. 2. 2019

doma s pražskou Spartou

30. 3. 2019
30. 3. 2019

na Vyšehradě

4. 9. 2016
4. 9. 2016

příprava doma s Teplicemi

19. 11. 2016
19. 11. 2016

doma s libereckými Kondory

10. 6. 2017
10. 6. 2017

Triangl - závěrečná akce sezóny

2016/17
27. 1. 2017
27. 1. 2017

doma s Libercem (pod odkazem je video ze závěru utkání)

29. 10. 2017
29. 10. 2017

doma s Chomutovem

10. 12. 2017
10. 12. 2017

doma s GBA pod odkazem je video ze závěru zápasu

13. 10. 2018
13. 10. 2018

doma s Roudnicí n. L.

25. 11. 2018
25. 11. 2018

na Vyšehradě

21. 1. 2019
21. 1. 2019

doma s GBA B

17. 3. 2018
17. 3. 2018

doma s Vyšehradem

26. 2. 2018
26. 2. 2018

doma s BA Roudnice n.L.

31. 3. 2019
31. 3. 2019

na pražské Spartě

18. 9. 2016
18. 9. 2016

příprava doma s Varnsdorfem

3. 12. 2016
3. 12. 2016

doma se Sokolem Žižkov

25. 2. 2017
25. 2. 2017

doma s ústeckou Slunetou

2. 9. 2017
2. 9. 2017

přípravné utkání s Turow Zgorzelec U17 v Křešicích

2017/18
8. 11. 2017
8. 11. 2017

na ústecké Slunetě

20. 12. 2017
20. 12. 2017

přátelské utkání na Dresden Titans

2017/18
14. 10. 2018
14. 10. 2018

doma se Spartou Praha

9. 12. 2018
9. 12. 2018

v Roudnici n.L.

17. 2. 2018
17. 2. 2018

doma s Chomutovem

18. 3. 2018
18. 3. 2018

doma s Brandýsem nad Labem

2. 3. 2019
2. 3. 2019

doma s Vyšehradem

U19 - chlapci

21. 12. 2017
21. 12. 2017

speciální vánoční trénink

1. 3. 2018
1. 3. 2018

v Brandýse nad Labem

4. 3. 2018
4. 3. 2018

na ŠSK Slané

8. 4. 2018
8. 4. 2018

v Chomutově