• Robert Landa

U15 B minus 10 v Mělníce

O naší prohře rozhodly poslední tři minuty třetí čtvrtiny, které jsme prohráli 11:0.

Tři čtvrtiny byly bodově i herně vyrovnané (12:13, 15:16 a 18:17), průšvih byla část třetí, kterou jsme ztratili v poměru 17:6. V úvodní čtvrtině se vedení ujali hosté, navýšili až na 12:5, ale závěr této části kluci zvládli a tak bylo o první přestávce skóre 12:13 pro nás. Podobný průběh měla i druhá čtvrtina - z 27:22 bylo nakonec poločasové skóre 27:29 pro Děčín (s klaksonem otočil trojkou vedení na naši stranu Alex Pěnkava).

Ještě ve 27. minutě to bylo 33:35, zbylé tři minuty už ale bodovali jen hosté (44:35 pro Mělník před poslední čtvrtkou). Jediným naším skórujícím hráčem této části byl Viktor Rejthar. Mělník navýšil vedení až na 54:39, naši hráči se ale zvedli a dokázali snížit na šest bodů 56:50. Soupeř si však náskok v posledních dvou minutách pohlídal.

R&J EBC Mělník (ms) - BK Horejsek Děčín B 62:52 (12:13, 27:29, 35:44)

Body: Rejthar 13, Fichtner 10, Kampy 9, Raymond 7, Techl 5, Pěnkava 5 (1x3), Suda 3.