• J. Fiala a V. Šulhánková

U13 dívky – Přípravné utkání s Varnsdorfem

Ve středu vyběhla děvčata U13 k přátelskému utkání proti sousedům z Varnsdorfu. Se stejným soupeřem jsme se utkali i v červnu, tehdy Válečnice zvítězily 58:35.

Tentokrát se však hrálo podle soupeřových not. Celý první poločas jsme měli obrovské problémy se vůbec dostat na soupeřovu polovinu hřiště a kupili jsme jednu ztrátu za druhou, z čehož pramenilo i poločasové skóre 12:20.

Po promluvě v šatně, že tímto způsobem opravdu hrát nejde, se holky ve třetí čtvrtině vzchopily a do poslední čtvrtiny jsme vstupovali pouze s dvoubodovým mankem.

Závěrečná čtvrtina byla jako na houpačce, nejdřív jsme výsledek desetibodovou šňůrou otočili, v náš prospěch, poté zase zabral Varnsdorf, nicméně v koncovce jsme byli šťastnějším týmem, a tak vítězíme rozdílem jediného koše.

Pokud bychom rozepisovali, na čem všem je třeba pracovat, tak tu budeme do října, nicméně pochvala hráčkám za bojovnost v druhém poločase.