• Viktor Jezbera

Sedm statečných na Most nestačilo.

Na zápas do Mostu jsme vyrazili v 7 hráčích. V první čtvrtině jsme bránili zónově 2-3 a tuto čtvrtinu jsme prohráli 19:11. Do druhé čtvrtiny jsme šli s malým riskem a to přechodem do osobní obrany. Obrana se zlepšila a čtvrtina byla vyrovnaná (22:21). Ve třetí čtvrtině jsme zlepšili přechod do útoku a řešení útočných situací a vyhráli tuto čtvrtinu (19:10). Průběh čtvrté čtvrtiny byl vyrovnaný avšak po nepřesnostech na obranném doskoku a zbrklých zakončeních v útoku, soupeř dával lehké koše nebo měl druhou šanci v útoku. V poslední minutě utkání za stavu 64:66 udělal soupeř bodovou šňůru 7:0 a bylo po zápase. Chtěl bych všem hráčům poděkovat za jejich výkon a aktivitu, kterou předvedli v úzké rotaci.

BK Baník Most „A“ – BK Horejsek Děčín „B“ 73:64 (19:11, 41:32, 51:51)

Body: Inger 22 (1x3), Jezbera 15 (2), Ondráš 12 (2), Kocum 7 (1), Liga 6 (1), Trbola 1, Kučera 1