• Robert Landa

U13 A - dvě výhry na úvod

Ústecká Sluneta - tradiční to rival Válečníků byla prvním soupeřem Děčína v přeboru starších minižáků. Loňský tým U12 jsme pro tuto sezonu rozdělili do dvou družstev, o to větší radost máme z prvních dvou vítězství.

BK Horejsek Děčín A - BK SLUNETA Ústí nad Labem 56:54 (20:14, 39:29, 51:45)

V prvním utkání naši hráči po celé utkání vedli, v průběhu i lehce přes deset bodů, ovšem kvalitní soupeř nedal našim hráčům chvíli klid a v závěru děčínský náskok svižnou hrou téměř smazal.

Veselý Vít 9, Abraham 8, Kočka a Kučírek 7, Helvig a Kafka 6, Průša 5, Vojtíšek 4, Klíma 3, Kubica 1, Frost, Mityska Matouš a Mityska Michal.

BK Horejsek Děčín A - BK SLUNETA Ústí nad Labem 57:47 (20:14, 28:24, 39:39)

I druhý zápas měl podobný vývoj, po většinu utkání jsme těsně vedli, hráči ve třetí čtvrtině odvedli dobrý výkon a v závěrečné čtvrtině pak naši zbylí kluci přehráli Ústí 18:8 a nakonec si v klidu zapsali i druhé vítězství.

Kafka 13, Průša 11, Abraham 7, Klíma a Kučírek 6, Vojtíšek 3, Helvig, Kočka, Mityska Matouš i Michal a Veselý Vít po 2, Frost 1, Kubica.

V neděli za čtrnáct dní hostíme doma litoměřický Slavoj. Tak ahoj!