• Viktor Jezbera

U19: Víkend v 7 hráčích

Komentář trenéra: První zápas - bohužel jen v sedmi lidech. 13 zahozených šestek v prvním poločasu, špatný obranný doskok a v poslední čtvrtce i fyzická únava, to byly příčiny naší porážky.

BK Lions J.Hradec - Bk Děčín 82:72 (21:14 36:33 55:58) Body: Hammerle 25, Jezbera 21, Ondráš 14, Liga 10, Trbola 2. Ostatní: Anderle 2 asistence, Ondráš 2x3, Hammerle 1x3, 12 doskoků, 10 získaných faulů, Jezbera 4x3, Trbola 6 doskoků, 7 získaných faulů, 4 získané míče, 3 bloky

Komentář trenéra: Jasná záležitost v první čtvrtině, následuje uspokojení a ztráta koncentrace, která dovoluje soupeři přiblížit se až na pět bodů. Ale poslední čtvrtka opět v naší režii. Tentokrát jsme se naopak mohli opřít o doskok a i šestky už byly lepší. Více prostoru dostali i dva hráči z U17. Celkový obraz hry byl lepší než o den dříve, každopádně spousta chyb na obranné polovině, zbytečné ztráty při přechodu do RP, špatná střelba za tři body , ale pokud odstraníme alespoň 50% chyb, budeme brzy na špičce.

BK Tábor - Bk Děčín 52:65 (9:25 24:38 43:49) Body: Hammerle 17, Jezbera 17, Ondráš 10, Liga 8, Trbola 7, Anderle 4, Pisařík 2. Ostatní: Anderle 3 asistence, Ondráš 3x3, 5 získaných míčů, Hammerle 21 doskoků, 3 asistence, 9 získaných faulů, 5 získaných míčů, 3 bloky, Jezbera 1x3, 8 získaných faulů, Liga 5 získaných míčů, Trbola 11 doskoků, 2 bloky.