• Viktor Jezbera

U19 - Mnoho ztrát a nedaných střel

Komentář trenéra:

Prvních 9 minut to vypadalo na to. Že budeme minimálně vyrovnaným soupeřem, bohužel následných 21 minut bylo spíše z oblasti trapnosti. Nedodokázali jsme se vyrovnat s bojovností soupeře, nedokázali jsme trefit anit z vyložených pozic a jakoukoliv šanci na jednoduchý koš jsme dokázali zvrátit v náš neprospěch. Klíčové ukazatele - 20 ztrát, 15 zahozených šestek a střelba za tři body 29/1.

Sokol Žižkov vs BK Horejsek Děčín 84:64 (22:9 37:22 54:31) Body: Janoušek 16, Trbola 14, Anderle 10, Ondráš 9 (1x3), Liga 8, Lipenský 4, Vanický 2, Pytlík 1 Ostatní: Anderle 4 asistence, Ondráš 1x3, 4 získané míče, Janoušek 12 doskoků, 8 získaných faulů, 4 získané míče, Liga 3 asistence, Trbola 5 získaných faulů, 3 získané míče,

Komentář trenéra: Pokračování soboty prvních pět minut 6:6 a následuje kolaps - 6 bodů za 15 minut. Netrefujeme naprosto nic, soupeře necháváme dělat co se mu zlíbí, nekomunikujeme v obraně. Druhý poločas ukazujeme svou lepší tvář a jsme soupeři alespoň vyrovnaným protivníkem (18:18 a 18:13). Najednou jak kdyby jsme si uvědomili, že nemáme co ztratit a začali hrát konečně basket. Opět ale 18 ztrát, tragická strelba - 17/5 šestky 22/2 trojky. Po minulé sezóně to je zatím obrovské trápení, ale ještě nás čeká spousta zápasů .....

Sokol Vyšehrad - Bk Děčín 79:41 (17:6 33:10 61:28) Body: Janoušek 10, Pisařík 9, Liga 7, Trbola 7, Ondráš 5, Anderle 3. ​Ostatní: Anderle 5 získaných faulů, 4 získané míče, Pisařík 1x3, 7 doskoků, Ondráš 1x3, 11 doskoků, Janoušek 11 doskoků, 6 získaných faulů, Liga 2 asistence, Trbola 3 bloky.