• Viktor Jezbera

U17B - Dvakrát úspěšní a s jednou STOVKOU!

Komentář trenéra: Zápas proti nejslabšímu celku soutěže jsme kontrolovali hned od začátku. Hráči v poločase dostali úkol dát minimálně 150 bodů a nedostat více než 20 bodů což splnili. Jsem rád, že se do střelecké listiny zapsali všichni hráči.

BK Horejsek Děčín - TJ Tatran Kostelec nad Černými lesy 167:18 (34:2,83:9,129:12) Body: Fujera 28, Ďurana 28, Turek 25, Váňa 25, Lipenský 20, Kubíček 12, Horyna 12, Rozsypal 9, Jebaucký 8. Ostatní: Lipenský 6 doskoků, 2 asistence, Fujera 2x3, Ďurana 1x3, 6 doskoků, 5 získaných míčů, Kubíček 6 doskoků, 2 asistence, Turek 1x3, 6 doskoků, 6 získaných míčů, Váňa 1x3, 2 asistence, Rozsypal 1x3.

Komentář trenéra: Do zápasu s Kladnem jsme chtěli dobře vstoupit, což se nám podařilo šňůrou 13:0. Soupeř celý první poločas hrál v obraně zonu 2-3. Dařila se nám střelba z podkoše i z trojkové vzdálenosti (6x3 v prvním poločase).Ve druhém poločase soupeř hrál osobní obranu a pro nás bylo těžší se prosadit. I přes to jsme zápas dotáhli do vítězného konce i díky přesné střelbě trestných hodů v posledních dvou minutách hry (8/6). Důležité bylo, že se soupeř nedostal ani jednou v zápase do vedení.

BK Horejsek Děčín - BK Kladno 88:82 (27:16,50:44,70:61) Body: Ďurana 27, Fujera 24, Turek 13, Lipenský 12, Rozsypal 5, Jebaucký 4, Váňa 3. Ostatní: Lipenský 11 doskoků, 3 získané fauly, Fujera 3x3, 4 získané fauly, Ďurana 8 doskoků, 2 asistence, 6 získaných faulů, Jebaucký 2 bloky, Turek 3x3, 7 doskoků, 4 získané míče, Váňa 1x3.