• Viktor Jezbera

U19 - Na Spartu dost a na Nymburk málo.

Komentář trenéra: Od třetí minuty byl na hřišti pouze jeden tým a náskok jsme zvedali doslova raketově, týmový výkon jak v obraně, tak v útoku. Jediné mínus 11 nedaných šestek. Zasloužená výhra.

BK Horejsek Děčín - GBA Sparta 92:58 (27:12 54:27 72:44) Body: Ondráš 21, Jezbera 15, Lipenský 11, Anderle 8, Janoušek 8, Liga 8, Trbola 8, Josefus 7, Pisařík 5, Vanický 1. Ostatní: Josefus 5 doskoků, Anderle 4 asistence, 3 získané míče, Pisařík 1x3, Lipenský 1x3, Ondráš 3x3, 3 získané fauly, Jezbera 1x3, 5 doskoků, 6 asistencí, 3 získané míče, Janoušek 14 doskoků, 3 získané fauly, Liga 8 asistencí, 3 získané fauly, 4 získané míče.

Komentář trenéra:

V páté minu prohráváme 16:6 a vypadá to, že ještě celá pětka spí o 4 minuty později vedeme o 2 body a vypadá to, že zápas budemem mít pod kontrolou, bohužel naše hloupé ztráty a špatně řešené situace nás stojí výraznější vedení a ve třetí třetine nám soupeř odskočil na cca 7 bodů a toto si udržel až do konce. Bohužel i když se nám povedlo vyrovnat ve třetí minutě čtvrté čtvrtiny následovali naše hloupé ztráty a v podstatě darování zápasu soupeři. proti předešlému dni obrovský počet ztrát, opět 9 nedaných šestek a hlavně ne tolik kolektivní výkon v útoku. Škoda protože soupeř byl k poražení. Ale alespoň víme, že musíme víc pracovat.

BK Horejsek Děčín - BA Nymburk 76:85 (22:22 39:37 53:59) Body: Jezbera 21, Ondráš 18, Janoušek 9, Trbola 9, Josefus 8, Liga 5, Anderle 2, Lipenský 2, Ježek 2. Ostatní: Josefus 3 získané fauly, Ondráš 4x3, 8 doskoků, 5 získaných faulů, 4 získané míče, Jezbera 1x3, 5 doskoků, 4 asistence, 3 získané fauly, Janoušek 10 doskoků, Liga 7 asistencí, 3 získané fauly, Trbola 10 doskoků, 3 bloky.