• Viktor Jezbera

U17A - Bohužel nestačili na Liberec

Komentář trenéra: Do utkání proti druhému týmu soutěže jsme vstoupili dobře a první čtvrtinu jsme ovládli 24:12, první poločas pak celkově 38:18. Do druhého poločasu soupeř změnil obranu z osobní na zónovou a našeho rozehrávače bránil box and one. I s tímto jsme si dokázali poradil a v utkání jsme zvítězili 63:48 a připsali si tak velice cennou výhru. Pochvalu si zaslouži všichni hráči za předvedený výkon a také za výbornou obranu po celý zápas.

BK Horejsek Děčín - Sokol Vyšehrad 63:48 (24:12,38:18,45:28) Body: Janoušek 20, Josefus 12, Písařík 11, Fichtner 11, Marek 4, Turek 2, Vanický 2, Ďurana 1. Ostatní: Josefus 1x3, 2 asistence, 5 získaných faulů, 3 získané míče, Písařík 1x3, 8 doskoků, 4 získané fauly, Fichtner 3x3, 3 asistence, 3 získané fauly, 5 získaných míčů, Janoušek 14 doskoků, 5 získaných faulů, 7 získaných míčů, Vanický 14 doskoků.

Komentář trenéra: V neděli jsme přivítali doposud neporažené kondory z Liberce. Nástup do utkání nám vůbec nevyšel a po první čtvrtině prohráváme o 22 bodů. V druhém kvartálu jsme začali hrát o poznání lépe a díky přesným projektilům z trojkové vzdálenosti jsme snížili na poločasovy rozdíl deseti bodů. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně, avšak neproměněné střely z jasných pozic nas stály snížení náskoku hostí. Ti se naopak začali opět trefovat a tak prohráváme rozdílem třiadvaceti bodů. Pochvala celému týmu za oba víkendové zápasy, které naznačili určité zlepšení, které doufám přeneseme do dalších utkání.

BK Horejsek Děčín - Kondoři Liberec 53:76 (10:32,33:43,40:60) Body: Janoušek 18, Písařík 11, Kunst 8, Josefus 5, Fichtner 5, Julák 2, Turek 2, Vanický 2. Ostatní: Josefus 3 asistence, 4 získané fauly, Písařík 3x3, Ďurana 3 získané fauly, Fichtner 1x3, 4 asistence, Janoušek 1x3, 17 doskoků, 4 získané fauly, 2 získané míče, Vanický 11 doskoků.