• Viktor Jezbera

U17B - Nejhorší výkon sezóny

BA 2006 Roudnice nad Labem - BK Horejsek Děčín 88:29 (16:6,43:12,68:17) Body: Ďurana 7, Rozsypal 7, Julák 4, Turek 4, Horyna 3, Jebaucký 2, Váňa 2. Ostatní: Ďurana 3 získané fauly, Rozsypal 1x3, 3 získané fauly. Komentář ternéra: Nejhorší výkon sezony, hráčí začali hrát basketbal až v posledních 3 minutách utkání.

BK Česká Lípa - BK Horejsek Děčín 63:57 (11:23,27:40,39:47) Body: Julák 19, Ďurana 16, Fujera 11, Turek 7, Kubíček 2, Rozsypal 2. Ostatní: Fujera 2x3, Ďurana 4 získané fauly, Julák 1x3, Turek 1x3, Rozsypal 3 získané fauly. Komentář trenéra: Do utkání v České Lípě jsme měli dobrý vstup (po 4 minutách hry vedení 18:4). První poločas se nám povedl celkově, vyhověli jsme si v útoku, z hlediska obrany to bylo taky dobré. Ve druhém poločase soupeř bránil zónově a my jsme obstřelovali koš z dálky, místo toho abychom míč dostali do podkošového území. Soupeř začal stahovat náš náskok a v 9. minutě 4. čtvrtiny se dostal přes nás. Po našich 2 timeoutech jsme nedokázali dát koš, naopak soupeř dával. Gratulace do Lípy, pro nás poučení pro budoucí zápasy.