• Viktor Jezbera

U17B - Na Poděbrady nestačili

BK Horejsek Děčín - Basket Poděbrady 46:73 (7:17,22:35,32:53) Body: Lipenský 15, Rozsypal 10, Ďurana 9, Julák 8, Jebaucký 4. Ostatní: Lipenský 1x3, 10 doskoků, 3 získané fauly, Ďurana 7 doskoků, 3 získané fauly, Julák 15 doskoků, Jebaucký 9 doskoků, Rozsypal 2x3, 3 asistence.

Komentář trenéra: Zápas proti soupeři z Poděbrad jsme nezačali vůbec dobře. První bod v utkání jsme dali z trestného hodu v 6. minutě, první koš ze hry pak v 9. minutě. V tomto utkání nás provázela střelecká smůla, když jsme netrefovali ani zcela otevřené střely, několikrát jsme netrefili zařízení vůbec. Úspěšnost střelby z pole se vyšplhala na pouhopouhých 18%. Nejblíže jsme byli Poděbradům na začátku třetí čtvrtiny, pak ale soupeř dal několik bodů v řadě a bylo po zápase. Doufejme, že jsme si střeleckou mizérii vybrali už do konce sezony. Za 14 dní nás čeká dvojička s Varnsdorfem.