• Viktor Jezbera

U17 Dívky - Uspěly v Sadské

Komentář k utkání v Sadské: V sobotu po poledni jsme odjeli do Sadské k předehrávanému utkání proti místním vosám. I přesto, že jsme odcestovali v téměř kompletní sestavě, jsme do zápasu nevstupovali jako favoriti, jelikož soupeři oproti zápasu v Děčíně tentokrát nechyběly žádné opory týmu. Vstup do zápasu nám vyšel na výbornou a rychle jsme se ujali vedení. Ve 12. minutě jsme vedli již 26:12, nicméně domácí do poločasu zabrali a snížili náš náskok na 9 bodů (25:34). Ve třetí čtvrtině jsme si opět vytvořili až patnáctibodový náskok, ale hosté se slepenými koši v závěru čtvriny stále drželi na dostřel. Ve čtvrté čtvrtině jsme se začali trápit na útočné polovině a soupeř minutu př ed koncem srovnal na 56:56. Poslední slovo jsme však měli my a povedeným rychlým protiútokem jsme odskočili na rozdíl dvou bodů. Jelikož do konce zápasu se už nikdo netrefil, tak si jako první v letošní sezóně odvážíme vítězství z horké palubovky v Sadské. Pochvala všem za předevedený výkon a gratulace k vítězství, na které budeme chtít navázat ve čtvrtek v Lovosicích.

Body: Kunclová 14, Machková 12, Juřičková 11, Galašová 9, Žižková 6, Votrubcová 4, Švarcová 2