• Viktor Jezbera

U17B - Těsná prohra v derby!

Komentář trenéra: Utkání s polabským soupeřem bylo víceméně celý zápas vyrovnané, ale ve 4. minutě třetí čtvrtiny nám soupeř utekl na 16 bodů a po našem time outu jsme přistoupili k zónové obraně, která na soupeře platila a ukrajovali jsme bod po bodíku soupeřův náskok. Bohužel v poslední minutě a půl čtvrté čtvrtiny soupeř zaznamenal 2 útočné doskoky. Měli jsme poslední střelu s klaksonem, ale bohužel jsme neproměnili. Pochvala všem hráčům za snahu a bojovnost!

BK Horejsek Děčín B - Sluneta Ústí nad Labem B 54:56 (16:14,32:34,42:48) Body: Ďurana 19, Julák 15, Lipenský 9, Turek 5, Jebaucký 4, Váňa 2. Ostatní: Lipenský 1x3, 2 získané fauly, Ďurana 3x3, 3 získané fauly, Turek 1x3, Julák 1x3, 2 získané fauly.