• Viktor Jezbera

U17A - Napůl úspěšný víkend

Komentář trenéra: V utkání ve Slaném jsme díky přesné střelbě drželi v prvním poločase s domácími krok. V druhém poločase jsme bohužel nebyli schopni se trefit zpoza trojkového oblouku a jelikož si domácí pohlídali obranný doskok, tak bohužel odjíždíme s prohrou 83:60.

Sokol Žižkov - BK Horejsek Děčín 83:60 (25:21,45:36,62:51) Body: Janoušek 17, Josefus 11, Písařík 8, Lipenský 8, Marek 8, Fichtner 6, Julák 2. Ostatní: Josefus 4 asistence, 5 získaných faulů, Písařík 2x3, 6 doskoků, Lipenský 1x3, Janoušek 13 doskoků, 4 získané fauly, 5 získaných míčů, Julák 7 doskoků, 2 bloky, Fichtner 2x3, 3 asistence.

Komentář trenéra: Soupeř přijel pouze v šesti lidech a bylo na něm znát, že v sobotu odehrál těžké utkání v Ústí. My jsme soupeře udrželi na 49 bodech a za to hráčům patří pochvala. Za 14 dní nás čeká klíčové utkání o nadstavbu na palubovce Vyšehradu, který je naším přímým konkurentem v boji o šesté místo.

BK Horejsek Děčín - BK Jiskra Domažlice 73:49 (15:8,30:19,57:28) ,

Body: Lipenský 14, Písařík 12, Kořínek 11, Josefus 8, Janoušek 8, Fichtner 6, Marek 5, Julák 4, Vanický 4, Kunst 1. Ostatní: Josefus 4 asistence, Písařík 3x3, 9 doskoků, 3 získané fauly, Lipenský 2x3, 10 doskoků, Janoušek 8 doskoků, 4 získané fauly, Julák 8 doskoků, Marek 1x3, Fichtner 2x3, 6 asistencí, Kunst 3 získané fauly, 3 získané míče.