• Radek Kroupa

U17B - Střelecké trápení

Komentář trenéra: Sobotní domácí utkání bylo provázeno naším střeleckým trápením. Pouhých 5 daných bodů v první čtvrtině toho je důkazem. Proti soupeři, který většinu zápasu bránil zónu, jsme pořádně nedostali míč do podkošového prostoru a když jsme ho tam dostali tak jsme koš nedali ani z vyložené šance. Několik nedaných šoupáků a otevřených střel mrzí o to víc, že jsme prohráli rozdílem 4 bodů.

BK Horejsek Děčín B - BK Česká Lípa 44:48 (5:15,26:19,38:33)

Body: Lipenský 15, Turek 10, Jebaucký 6, Julák 4, Rozsypal 4, Váňa 3, Kubíček 2.

Ostatní: Lipenský 4x3, 4 získané fauly, Váňa 1x3.

Komentář trenéra:

Proti soupeři, který je na druhém místě tabulky a má na kontě pouze 2 prohry, jsme měli dobrý vstup a první čtvrtinu jsme hráli vyrovnanou partii. Bohužel ve druhé čtvrtině jsme inkasovali 27 bodů, a v poločase už jsme měli 15ti bodový deficit. V dalším průběhu utkání jsme se Roudnici nepřiblížili na méně jak 12 bodů. I v tomtu utkání jsme nedali jednoduché koše, díky kterým mohl být zápas vyrovnanější. I když se prohra o 28 bodů zdá na první pohled vysoká, tak je patrné zlepšení, jelikož první vzájemný zápas Roudnice vyhrála o 60 bodů.

BK Horejsek Děčín B - BA 2006 Roudnice nad Labem 61:87 (19:21,33:48,51:63)

Body: Ďurana 18, Lipenský 12, Turek 9, Váňa 6, Julák 6, Rozsypal 5, Fujera 3, Horyna 2. Ostatní: Lipenský 2x3, Fujera 1x3, Ďurana 2 získané fauly, Váňa 2x3.