• Viktor Jezbera

U17A - Závěr základní části na výbornou

Komentář trenéra: První čtvrtina zápasu proti poslednímu týmu tabulky byla vyrovnaná. Ve druhé čtvrtině jsme si vytvořili 19ti bodový náskok, který jsme průběžně zvyšovali až na konečný rozdíl 31 bodů. Minimálně jeden koš dali všichni hráči.

BK Horejsek Děčín - BC Kolín 85:54 (20:15,41:22,60:37)

Body: Lipenský 22, Josefus 14, Janoušek 12, Písařík 10, Marek 10, Ďurana 5, Fichtner 5, Kořínek 5, Kunst 2.

Ostatní: Josefus 3 asistence, 5 získaných faulů, 2 bloky, Písařík 8 doskoků, Lipenský 7 doskoků, 3 asistence, 3 získané fauly, Ďurana 1x3, 3 získané míče, Marek 2x3, Fichtner 5 asistencí, Kořínek 7 doskoků, Janoušek 1x3.

Komentář trenéra: V posledním zápase základní části jsme přivítali basketbalisty z Trutnova. V prvním poločase se ani jednomu týmu nedařilo na útočné polovině, přesto šli hosté před poločasem do mírného vedení. Zatažená obrana hostů nám dělala problémy a ani střelba z perimetru dnes nebyla efektivní. V poslední části jsme nepochopitelně přestali běhat a hosté si odváží zaslouženou výhru. Nám nezbývá nic jiného než se soustředit na závěrečné zápasy play out, které rozhodnou zda se v lize udržíme či nikoliv.

BK Horejsek Děčín - Kara Trutnov 60:75 (12:13,28:31,46:52)

Body: Josefus 14, Ďurana 12, Kořínek 8, Lipenský 6, Marek 6, Janoušek 6, Písařík 3, Fichtner 3, Kunst 2.

Ostatní: Josefus 1x3, 6 doskoků, 3 asistence, 5 získaných faulů, Písařík 1x3, 7 doskoků, Ďurana 2x3, 3 získané fauly, Marek 2x3, Fichtner 1x3, 4 asistence, 2 získané míče, Kořínek 3 získané fauly, Janoušek 8 doskoků, 5 získaných faulů.