• Radek Kroupa

U17B - Úspěšnost trestných hodů pouze 30%

Komentář trenéra: Začátek utkání v Brandýse byl vyrovnaný. Druhou čtvrtinu jsme začali špatně a dovolili jsme soupeři šňůru 12:0. Soupeř nás celý zápas osobně presoval, z čehož vyplývaly naše ztráty kdy jsme místo překonání presu přihrávkami zvolili driblink a soupeř z toho získával míče. Nejblíže jsme se Brandýsu přiblížili na začátku 4. čtvrtiny a to na rozdíl 5 bodů. Škoda, že jsme nedokázali v následujícím útoku zakončit, čímž bychom se přiblížili na dostřel jediného koše. Litovat můžeme i špatných trestných hodů. Úspěšnost jsme měli pouze 30% (23/7). V pátek nás čeká další utkání na půdě varnsdorfského Slovanu.

BK Brandýs nad Labem - BK Horejsek Děčín 60:49 (17:14,35:23,44:37)

Body: Turek 17, Ďurana 11, Fujera 6, Lipenský 6, Röhrich 4, Kubíček 2, Volf 2, Váňa 1.

Ostatní: Fujera 1x3, Ďurana 1x3, 3 získané fauly, Turek 2x3, 3 získané fauly, Lipenský 3 získané fauly.