• Radek Kroupa

U17B - Druhá výhra z venkovní palubovky

Druhé utkání v tomto týdnu jsme odehráli ve varnsdorfské sportovní hale. Na začátku první čtvrtiny jsme si vytvořili šestibodový náskok (9:3), na který trenér Varnsdorfu reagoval time outem. Po tomto time outu nám do konce první čtvrtiny zvlhnul střelecký prach. Varnsdorf skoro celé utkání bránil zonově. Ve druhé čtvrtině jsme zlepšili obranu a stáhli náskok domácích na poločasový rozdíl čtyř bodů. Ve druhém poločase jsme už na hřišti měli převahu my, kdy jsme dobře ubránili a tak jsme si vytvářeli rychlé protiútoky, které jsme pěknou souhrou zakončovali. S konečným vítězstvím o 15 bodů jsme spokojeni, a za 14 dní nás čekají poslední 2 zápasy, které rozhodnou o konečném pořadí na 7. až 9. místě.

Slovan Varnsdorf - BK Horejsek Děčín 75:90 (25:15,43:39,62:64)

Body: Lipenský 26, Turek 25, Ďurana 18, Kubíček 11, Fujera 8, Volf 1, Röhrich 1.

Ostatní: Fujera 2x3, Ďurana 1x3, 4 získané fauly, Kubíček 1x3, Turek 1x3, 3 získané fauly.