• Jan Kout

U11 mix - První soutěžní turnaj na domácí palubovce

V sobotu odehrál svá první utkání sezóny tým U11 mix. Pro většinu hráčů to byl první soutěžní zápas v životě. Na turnaj do Děčína dorazily týmy BK Chomutov a BA Lynx Liberec.

BK Děčín B - BK Chomutov 13:48 (3:12, 9:30, 9:40)

V prvním utkání jsme poměřili síly s týmem z Chomutova. Zkušenější soupeř nás přehrával, ale naši hráči zaslouží velikou pochvalu za bojovnost a přístup k utkání.

BK Děčín B - BA Lynx Liberec 11:68 (0:16, 8:28, 9:60)

Soupeř s několika staršími kluky (hrající na výjimku) udával tempo od začátku zápasu. Špatný návrat do obrany, špatné rozestavení v útoku znamenalo vedení po první čtvrtině 16:0 pro Liberec. Ve druhé čtvrtině jsme se soupeřem drželi krok (8:12) ale poločasové skóre 28:8 naznačovalo, jak bude vypadat zbytek utkání. Ve druhém poločase už docházely síly a Liberec se tak nakonec radoval z vítězství 11:68.

Všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovný výkon v obou zápasech.