• Radek Kroupa

B-tým - Z vedení 20:3 nakonec prohra v Lovosicích

ASK Lovosice - BK Děčín B 91:85 (13:23,42:44,67:62)

Komentář trenéra:

Utkání v Lovosicích jsme začali přímo výborně. Po vedení 20:3 v první čtvrtině, začal soupeř využívat svojí výškovou a váhovou převahu pod košem a nám se přestalo dařit jak v útoku tak v obraně. Poločas jsme ještě vyhráli o 2 body. Ve druhém poločase se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. V poslední vteřině 3. čtvrtiny domácí hráč trefil trojku o desku a získal tak pro svůj tým pětibodové vedení. V poslední čtvrtině jsme se před domácí už nedostali, jen jsme dvakrát srovnali výsledek.

Body: Unar 18, Kout 17, Černý 14, Tomášek 9, Randýsek 8, Doubrava 6, Hammerle 4, Cafourek 4, Šuber 3, Fiala 2.

Ostatní: Randýsek 2x3, Šuber 1x3, Doubrava 2 získané fauly, Kout 2x3, Unar 5 získaných faulů, Tomášek 3x3.