• Robert Landa

U13 - Cenná výhra nad tradičním rivalem

Při absenci dvou hráčů základní rotace (Randýsek a Vojtíšek) jsem rád za vítězství v prvním utkání. Kluci do zápasu vstoupili na výbornou a první čtvrtinu vyhráli jednoznačně 14:0! Zbytek utkání již byl bodově vyrovnaný - poločas 23:7, nakonec 38:25 pro Děčín.

Druhé utkání již naplnilo očekávaný scénář tradičně vyrovnaných střetnutí. První čtvrtina 11:7 pro nás, poločas mínus dva body a ještě dvě minuty před koncem jsme prohrávali o jediný bod, nakonec prohra 36:43.

Průběh druhého utkání bohužel narušilo nepříjemné zranění ústeckého hráče (zlomenina ruky), po kterém se zápas dohrával z důvodu potřeby klidnější atmosféry v hale bez diváků.

BK Děčín - Ústí nad Labem 38:25 (23:7)

Body: Rejthar 10, Horák 6, Kampy 6, Dvořák 6, Čech 4, Trbola 4, Techl 2.

BK Děčín - Ústí nad Labem 36:43 (19:21)

Body: Rejthar 10, Dvořák 8, Trbola 6, Žižka 4, Horák 3, Kampy 2, Sýkora 2, Fichtner 1.