• Radek Kroupa

B-tým - V poločase vedení o 12 bodů

Skřivánek Ústí nad Labem - BK Děčín B 62:84 (20:17,31:43,43:66)

Komentář trenéra:

Zápas v Ústí na Skřivánku jsme bodově otevřeli my, zásluhou koše s faulem Kuby Unara. V první čtvrtině se hrál bojovný basketbal a skóre se přelévalo s jedné strany na druhou. První čtvrtinu vyhráli domácí, díky šňůře 7:3 v posledních 3 minutách.

Od druhé čtvrtiny jsme zlepšili hlavně obranu, což byl klíč k vítězství. Své první body po zranění zaznamenal Jakub Teršl, který dal v závěru druhé čtvrtiny trojku pomohl tak k poločasovému vedení o 12 bodů.

Ve druhém poločase jsme naše vedení zvýšili až na 25 bodů v závěru 3. čtvrtiny. V posledním kvartálu už jsme náskok pouze udržovali a získali tak třetí vítězství v letošní sezoně. Litovat můžeme jen špatných trestných hodů 36/20. Pochvala celému týmu, za dobrý výkon.

Další zápas nás čeká 18.11. na domácí palubovce proti béčku Varnsdorfu.

Body: Unar 15, Doubrava 12, Kout 12, Randýsek 10, Černý 8, Tomášek 6, Vilikus 6, Klůs 4, Šuber 4, Teršl 3, Vilikus 2, Malý 2.

Ostatní: Randýsek 2x3, Tomášek 2x3, Klůs 1x3, Teršl 1x3, Kout 7 získaných faulů.