• Radek Kroupa

U17 - Dvojička s Roudnicí aneb MŮJ DŮM, MŮJ HRAD

BK Děčín - BA 2006 Roudnice nad Labem B 86:67 (16:18,35:41,59:52)

Komentář trenéra: Do prvního víkendového utkání proti Roudnici jsme nevstoupili špatně, ale od začátku jsme měli problém s útočným doskokem hostů, kdy doskočili klidně 2x nebo 3x vlastní střelu. První poločas byl vyrovnaný, skončil výhrou hostů o 6 bodů. Do druhého poločasu jsme změnili obranu z osobní na zonovou a to byl recept na Roudnické. Začali jsme lépe bránit, vycházely rychlé protiútoky a v útoku jsme si lépe půjčovali míč. Celková výhra o 19 bodů je zasloužená, především za druhý poločas. Body: Anderle 31, Rozsypal 21, Fichtner 11, Kunst 8, Kubíček 6, Fujera 4, Váňa 3, Novák 2.

Ostatní: Anderle 2x3, 3 získané fauly, Rozsypal 2x3, 2 získané fauly, Fichtner 1x3.

BA 2006 Roudnice na Labem B - BK Děčín 79:64 (18:17,39:34,51:48)