• Jiří Fiala

U19 dívky - Lvice své soupeřky roztrhaly na cucky

BC Xtreme Tigers - BK Děčín 72:78 (17:17, 30:32, 49:59)

Komentář k utkání od Natálky Kunclové:

Dne 12.11. vycestovaly holky U19 do Prahy, kde odehrály utkání proti BC Xtreme Tigers. Utkání jsme začali dobře, v polovině první čtvrtiny však přišly komplikace v podobě zónové obrany soupeře, ze které soupeř získával jednoduché míče a trestal naše ztráty rychlými protiútoky, diky kterým byl stav po první čtvrtině 17:17.

Druhou čtvrtinu jsme si relativně pohlídali a do šatny jsme odcházeli s 2 bodovým vedením 30:32. Do třetí čtvrtiny jsme nevstoupili dobře. Naše časté ztráty, špatná střelba a nulový doskok zapříčinily soupeřovo vedení o deset bodů, tedy 49:59 po 3. čtvrtině.

Ve 4. čtvrtině jsme zlepšili doskok, zpřesnili střelbu a začali si chodit pro fauly. Po dramatické koncovce si nakonec odvážíme výhru 78:72.

Body: Žižková 17 (5/3), Šulhánková 14 (4/2), Kunclová 13 (1/1), Votrubcová 13 (7/3), Machková 11 (2/1), Švarcová 6 (4/2), Špryslová a Juřičková po 2

TH: 23/12

BK Děčín - BK Zákupy 130:23