• Jana Šalovská

U14 dívky - Povinná výhra nad Libercem

BK Děčín - TJ Lokomotiva Liberec 58:19 (14:9, 32:11, 46:13)

„Samo se nic nevyhraje!“ jsme před utkáním říkaly našim hráčkám. První čtvrtinu jsme velmi špatně bránily. Nebyly jsme s trenérkou vůbec spokojené, i když jsme ji vyhrály 14:9.

Druhá čtvrtina byla celá na seběhu po cloně Seilerové po přihrávce Kulhánkové. Případně Kulhánková sama úspěšně vystřelila. O 14 bodů z 18 se podělily tyto dvě hráčky. Stav 32:11.

Po poločase jsme pozměnily sestavu. Trvaly jsme stále na trpělivé obraně po celém hřišti a na rychlých protiútocích. Pár hezkých protiútoků se povedlo. Soupeři jsme dovolily dát je jeden koš.

V poslední čtvrtině jsme mohly dát příležitost všem hráčkám a různě jsme míchaly sestavou. V útoku se hráčky sbírající své zkušenosti motaly ve vymezeném území a rozehrávačka neměla komu přihrát. V obraně jsme za 3 minuty dostaly 6 bodů. Nevadí, chybami se člověk učí.

Body: Školníková 14, Seilerová 12, Hodboďová 10, Andrlová 6, Kulhánková 6, Spurná 4, Prislupčáková 2, Štěpničková 2, Jindrová 2.