• Radek Kroupa

U17 - Vyrovnané do 5 minuty první čtvrtky

BK Děčín - TJ Tatran Kostelec nad Černými lesy 126:27 (31:10,55:14,85:21)

Komentář trenéra: Utkání proti soupeři z opačného pólu tabulky nás čekalo v neděli. Po zápase s Kolínem jsme si zpravili chuť, vyrovnaný byl pouze začátek 1. čtvrtiny do 5 minuty, poté šňůra 15:0. Dostatek minut si zahráli všichni hráči, škoda, že se všem nepodařilo zapsat na tabulku střelců.

Body: Novák 21, Fichtner 21, Kunst 21, Rozsypal 17, Fujera 13, Sťahel 12, Kubíček 12, Váňa 5, Šešulka 4. Ostatní: Sťahel 2 získané fauly, Rozsypal 2x3, Novák 1x3, Fichtner 5x3, Váňa 1x3.

BK Děčín - BC Kolín 39:98 (8:27,15:49,29:76)

Komentář trenéra: Do utkání proti lídrovi soutěže jsme vstoupili dobře, ale tento vstup nám vydržel pouze 5 minut. Pak se začala projevovat převaha Kolína. Po důrazné poločasové domluvě se obraz hry ve 3. čtvrtině zase zlepšil a vyrovnané to bylo opět do poloviny této čtvrtiny. Víme na čem je potřeba pracovat v trénincích.

Body: Kunst 12, Rozsypal 6, Váňa 6, Fichtner 5, Novák 4, Kubíček 2, Fujera 2, Sťahel 2.

Ostatní: Rozsypal 1x3, Fujera 2 získané fauly, Váňa 1x3, Kunst 5 získaných faulů.