• Jiří Fiala

U19 dívky - Jedna výhra, jedna prohra!

BK Děčín - BC Xtreme Tigers 68:61 (21:12, 39:30, 50:50)

Komentář trenéra: V sobotním utkání jsme přivítali soupeře, který letos prohrál pouze třikrát, z toho jednou s našim družstvem v Praze, tudíž nám měl soupeř co vracet. My byli celý první poločas aktivnější a vypracovali jsme si poločasové vedení 39:30. Vstup do třetí části nám hrubě nevyšel, soupeř brzy náš náskok vymazal a začala přetahovaná o každá bod. V koncovce jsme byli úspěšnější my a především díky aktivitě na útočném doskoku jsme vybojovali cenné vítězství.

Body: Žižková 20 (5/4), Švracová 16 (2/0), Kunclová 9 (2/1), Votrubcová 7 (4/1), Machková 6, Šulhánková 4, Špryslová 4 (1/0) Holubová 2

BK Děčín - Sokol Nusle B 63:74 (18:19, 28:37, 51:51)

Komentář trenéra: Po třetí čtvrtině stejně jako v sobotu vyrovnané skóre, bohužel v poslední čtvrtině nám došli díky úzké rotaci síly, působili jsme unaveně a tak nám Nusle vrátili naší výhru z jejich palubovky.

Body: Žižková 21 (5/3), Machková 13 (2/1), Votrubcová 11 (4/1), Galašová 8 (2/0), Šulhánková a Juřičková po 4, Špryslová 2