• Libuše Ulbrichová

U13 dívky - Dvě domácí prohry s favoritem soutěže

BK Děčín - Sluneta Ústí n. L. 34:69 (5:17, 12:36, 31:52)

Hodboďová 11, Seilerová 8, Hrbková 4, Kulhánková 3, Prislupčáková 2, Procházková 2, Doležalová 2, Valachová 1, Spurná 1.

V prvním utkání chybělo děvčatům větší nasazení v útoku i v obraně. Neproměňovaly vyložené šance, často chybovaly i v obraně. Ústecká děvčata nás trestala rychlými protiútoky.

BK Děčín - Sluneta Ústí n. L. 46:58 (15:11, 25:27, 42:36)

Kulhánková 18, Seilerová 6, Doležalová 6, Spurná 4, Hrbková 4, Prislupčáková 2, Procházková 2, Zelená 2, Kmínková 2.

Do druhého utkání děvčata vstoupila s větším nasazením a sebevědomím při zakončování. K velkému výkonu se rozehrává Míša Kulhánková jak v obraně, tak i v útoku. Výborně ubránila nejlepší ústeckou hráčku a v útočné činnosti úspěšně zakončovala i z delších vzdáleností a zaznamenala 18 bodů. Po třetí čtvrtině byl stav 42:36, ale bohužel poslední čtvrtinu jsme prohrály 4:22.

I přes prohru si zaslouží pochvalu celý tým.