• Radek Kroupa

U17 - Vstup do utkání přímo perfektní!

BK Horejsek Děčín - BK Brandýs nad Labem 77:50 (29:8,47:25,61:38)

Komentář trenéra: Poslední utkání základní části jsme odehráli na domácí palubovce proti Brandýsu nad Labem. Vstup do utkání jsme měli přímo perfektní a první čtvrtinu vyhráli 29:8. Ve zbytku utkání rozdíl ve skóre nebyl méně jak 20 bodů. Nutno dodat, že soupeř nepřijel v nejsilnější sestavě. Jsem rád, že si všichni hráči odehráli dostatek minut a všem se podařilo zapsat se na střeleckou listinu.

Díky této výhře jsme se umístili po základní části na 4. místě a měli bychom hrát ve skupině o 1.-4. místo.

Body: Fichtner 13, Ďurana 13, Novák 11, Rozsypal 9, Sťahel 8, Fujera 5, Šešulka 4, Cita 4, Kubíček 3, Váňa 3, Kunst 2, Hodboď 2.

Ostatní: Kubíček 1x3, Novák 2 získané fauly, Fujera 1x3, Fichtner 1x3, Váňa 1x3, Ďurana 1x3, Rozsypal 1x3.