• Jiří Fiala

U19 - Spousta chyb, na kterých je třeba zapracovat

Sokol Vyšehrad - BK Horejsek Děčín 57:55 (18:15, 30:25, 37:35)

Komentář k utkání na Vyšehradě:

V sobotním utkání jsme vycestovali do Výtoň arény, kde nás vždy čeká těžké utkání. Tentokrát to z naší strany bylo jedno z nejméně povedených utkání, co se týče útočné fáze, kdy jsme trefili pouze 2 trojky a nebyli schopni po celý zápas zlepšit střelecké procento. 2 minuty do konce jsme se dostali do jednobodového vedení, avšak poté jsme dostali pět slepených bodů a hosté byli opět na koni. Záverečný tlak už bohužel vítězství nepřinesl a samotné utkání nám ukázalo spoustu chyb, na kterých je třeba nadále zapracovat

Body: Trbola 16 (6/2), Pytlík 10, Písařík 8 (2x3), Anderle 7, Janoušek 6 (7/4), Lipenský 4, Fichtner 2, Vanický 2

Sokol Žižkov - BK Horejsek Děčín B 49:74 (13:4, 24:26, 41:51)