• Jiří Fiala

U19 - Padli v derby o 10 bodů

BK Děčín - Sluneta Ústí nad Labem 43:53 (21:15, 28:27, 37:40) Komentář k utkání od Matěje Anderleho: Do utkání jsme vstoupili poměrně dobře a vypracovali si až osmi bodový náskok. Ten jsme však postupně ztráceli díky nedostatkům v obraně, zbytečným ztrátám a špatné střelbě. Poločas nakonec skončil 28:27 pro soupeře. Do druhého poločasu jsme však nastoupili stejně a pokračovalo střelecké trápení obou týmů, o čem svědčí skóre třetí čtvrtiny 5:6. Čtvrtá čtvrtina se nám vůbec nepovedla a díky ní také takto skončil zápas. V zápase jsme měli 27 ztrát, a dělali jsme spoustu chyb v útoku do zónové obrany a proměnily jsme pouze 1 střelu za 3 body z 25, což v takovém zápase nejde a z těchto chyb by jsme se měli poučit. Díky všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit !

Body: Ďurana 12 (6/4), Janoušek 10 (2/2), Pisařík 7 (1x3, 2/2), Pytlík 6 (1/0), Trbola 4 (2/0), Vanický 2 (2/0), Lipenský 2 (6/2)