• Robert Landa, Josef Plachý

Dvě vzájemná ligová střetnutí našich U14

U14B: Vyhráli (první čtvrtinu)! U14A: Vyhráli - oba zápasy!!!

Komentář U14B (trenér Robert Landa):

V základní skupině letošní ligy U14 jsme s našim A-týmem dvakrát prohráli výrazným rozdílem (mínus 47 a mínus 63 bodů). Po pěti měsících, tentokráte v ligové skupině U14 už bylo skóre relativně příznivější: B-týmu scházelo na vítězství 30 a 41 bodů. Stále rozdíl třídy, ale alespoň občas jsme dokázali soupeři sekundovat.

Tím myslím zejména pamětihodnou první čtvrtinu prvního utkání, kdy se nám podařilo nerozehraného soupeře zaskočit a kluci v této části utkání uhájili dílčí vítězství 18:13 a snad i poločasové skóre prvního zápasu, ve kterém B-tým prohrával jen o jedenáct bodů (25:36).

V obou utkáních však jasně dominovali rychlostí, technikou i úspěšností zakončení hráči našeho ligového áčka, kteří jsou blízko vítězství ve skupině B ligy U14.