• Jiří Fiala

U19 - 2 jednoznačné prohry

BK Kondoři Liberec - BK Horejsek Děčín 71:61 (23:19, 38:34, 59:40)

Komentář k utkání:

V sobotu jsme vycestovali pod Ještěd na palubovku Kondorů. O výsledku utkání rozhodla katastrofická střelba ve třetí čtvrtině, kdy jsme nedali ani jeden koš ze hry!!! V závěrečné čtvrtině jsme se ještě nadechli k náporu, avšak v klíčových situacích jsme neudělali správná rozhodnutí, která by nás dotáhla na dostřel a tak stejně jako v základní části jsme my i Liberec uhájili vlastní palubovku. Gratulace do Liberce!

Body: Ďurana 15 (10/6), Fujera 10 (2x3), Fichtner 9 (1x3), Trbola 8 (2/2), Vanický 7 (2/1), Pytlík 6 (2/2), Lipenský 6 (2/0).

BA Sparta Praha - BK Horejsek Děčín B 75:52 (15:14, 44:28, 64:38)