• Honza Kout

U11 mix - Těsná výhra a prohra v Teplicích

V sobotu 11. března čekal tým U11 mix další soutěžní turnaj, tentokrát v Teplicích. Čekal nás soupeř z Teplic a Ústí nad Labem.

BK Horejsek Děčín B - Sluneta Ústí n. L. B 31:30 (12:4, 19:14, 29:26)

Do prvního utkání jsme vstoupili dobře a vytvořili jsme si menší bodový náskok. Druhý poločas už se nám tolik nepovedl. Zkaženými přihrávkami, špatnou obranou a neproměňováním šancí z pod koše, jsme nechali jít soupeře do vedení 29:30. Naštěstí nás nakonec zachránila Zuzka Nepomucká, které 6 vteřin před koncem vstřelila vítězný koš (jediné body našeho týmu v poslední čtvrtině!) a celý tým tak mohl slavit vítězství.

BK Horejsek Děčín B - BK Teplice 14:36 (2:8, 8:19, 12:26)

Po svačině nás čekalo těžké utkání proti domácím hráčům z Teplic. Zkušenější soupeř měl navrch po celé utkání a zaslouženě zvítězil.

Turnaje se zúčastnili: Bára Bencová, Zuzka Nepomucká, Adél Kudelová, Pavel Dobrovolný, Adam Pavlíček, Marek Zelený, Ondra Fiala, Honza Grosman, Kuba Asatryan, Samuel Gulyás, Tomáš Kroll, Tomáš Hyka, Jirka Kubát a Adam Skála.