• Robert Landa

U13 ukončili přípravu na NF vítězstvím na BŠ

Na druhé přípravné utkání v Praze v tomto týdnu vyrazil tým U13 za družstvem Basketbalové školy Praha - pořadatele NF U13 2017. Zápas se odehrál v tělocvičně Gymnázia Nad Alejí - v jedné ze dvou míst, kde se závěrečný turnaj sezóny družstev U13 bude konat (druhou halu v Jenči znají kluci z letošního střetnutí U14B s BŠ v lize mladších žáků).

BŠ Praha - BK Děčín 37:49 (8:10, 20:18, 28:26)

Do Prahy jsme vyrazili se 12 hráči, odehráli jsme 6 x 10minut hrubého času, výsledek je po čtvrté čtvrtině (po 60 minutách hrubého 55:61). Náročné utkání kluci zvládli, z vítězství na hříšti v loňské sezoně úspěšného celku mám radost. Stále nás ale brzdí proměnlivá úspěšnost zakončení, zabržděný rychlý protiútok a hrubé výpadky soustředění v obraně.

Družstvo BŠ Praha skončilo na loňském Národním finále U12 v Hradci Králové na 2. místě. Děkuji trenérovi Petru Tremlovi za uspořádání přípravného utkání. V pondělí, úterý a ve středu trénujeme a ve čtvrtek hurá do Prahy.