• Radek Kroupa

Muži SčL - Prohra v Lounech v koncovce

Do utkání v Lounech jsme měli dobrý vstup, po 2 minutách jsme vedli 8:2. Poté se do hry dostali i domácí, když trefili 2 slepené trojky a dostali se do vedení. Do konce prvního poločasu byl k vidění vyrovnaný zápas.

Vstup do 3. čtvrtiny se nám vůbec nepovedl, domácí se dostali do laufu, dali nám 14 bodů v řadě. Po time outu se nám také podařilo skórovat a postupně jsme se na domácí zpět dotahovali, poslední střelou ve 3. čtvrtině se nám podařilo dostat se zpět do vedení.

Poslední čtvrtina byla vyrovnaná až do koncovky, kde měli více štěstí domácí, když trefili 5 vteřin před koncem trojku přes 2 obránce. My jsme měli ještě střelu na vítězství, ale bohužel nepropadla obroučkou, tak 2 body zůstali v Lounech.

BA Louny - BK Horejsek Děčín 85:83 (24:20, 43:40, 60:62)

Body: Kout 23 (13/11), Bažant 13 (1x3), Trbola 13 (8/5), Žáček 10 (2x3), Černý 8, Malý 6, Fiala 2, Beran 2, Vilikus 2 (2/0), Mařík 2.

Chtěl bych poděkovat hráčům za předvedený výkon, rozhodně se nemáme za co stydět!

Další utkání odehrajeme tento čtvrtek v Teplicích.