• Jan Skokan

U15 B - Prohra na ústecké Slunetě v prodloužení

Soupeř byl menší a pohyblivější a trápil nás svou obranou „na tělo“, která dělala dost problém všem našim vyšším hráčům. Systém uvolňování 1-1 a zpětné přihrávání na perimetr má Sluneta propracovaný a spolu s dost úspěšnou střelbou z dálky převyšovala naše družstvo po celé utkání.

V poslední čtvrtině se změnila naše obrana na presinkovou, s daleko větší zodpovědností obránce na hráče s míčem a větším důrazem na agresivnější obranu (bránili jsme jak „ovečky“ - ve třech čtvrtinách 7 faulů). Živější pojetí se projevovalo i v útočné hře, náskok 13 bodů se srovnal a náš tým šel do vyrovnané koncovky, ve které vlastními chybami přišel o vítězství.

Ve vyrovnaném prodloužení měl větší štěstí soupeř, ale pochvala za bojovnost a pěkné procento trestných hodů (30/20).

BK SLUNETA Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín B 76:74 (22:12, 38:30, 54:41, 69:69)

Body: Trbola 23, Sýkora 13, Kafka 12 (1x3), Pěnkava 6, Fichtner 5, Rejthar 5, Raymond 5 (1x3), Horák D. 4, Techl 1.