• Radek Kroupa

U17 - Vydařený víkend na domácí palubovce

BK Horejsek Děčín - AŠ Mladá Boleslav 106:37 (31:10, 52:16, 83:26)

K utkání s posledním týmem tabulky jsme přistoupili zodpovědně, od začátku jsme měli ve všem navrch. Stý bod dal Šimon Průša, klukům do šatny přinesl druhý den maličkost. Do střelecké listiny se zapsali všichni hráči.

Body: Rozsypal 21 (1x3), Dittrich 20, Freiberg 13 (1x3), Sťahel 12, Helvig 11 (2/0), Abraham 10, Popovyč 4, Frček 4, Kočka 4, Řízek 3 (1/1), Šešulka 2, Průša 2.

BK Horejsek Děčín - BK Baník Most 64:42 (3:13, 25:23, 44:31)

Před tímto zápasem měl mostecký Baník na kontě jen jednu prohru a to ze soboty ve Varnsdorfu. Do utkání jsme vstoupili celkem bojácně, zakončovali jsme bez důrazu, v obraně jsme měli díry.

Vše se zlepšilo od druhé čtvrtiny, kdy jsme více přitlačili v obraně, dokázali jsme si vyhovět v útoku a donutili jsme soupeře k několika ztrátám, z čehož plynuly naše body. Od druhého poločasu bylo utkání zcela v naší režii.

Pochvala všem hráčům za přístup k utkání.

Body: Rozsypal 21 (2x3, 8/7), Dittrich 14 (5/4), Sťahel 12 (2/2), Freiberg 5 (1x3), Popovyč 4, Helvig 4 (2/0), Frček 2.