• Jiří Fiala

U19 dívky - Vítězná série pokračuje

BK Horejsek Děčín - Sluneta Ústí n.L. 71:45 (13:16, 35:25, 54:34)

V dohrávaném utkání s ústeckou Slunetou jsme chtěli navázat na povedený výkon ze Sadské, nicméně do utkání jsme vstoupili absolutně nekoncentrovaní, bez pohybu v útoku i obraně, nechávali jsme se jednoduše přehrát a naopak na druhé straně pouze obstřelovali obroučku a tak první čtvrtina skončila ve prospěch ústeckých dívek.

Ve druhé čtvrtině se obraz hry o něco zlepšil, ale stále jsme dělali dětinské chyby na obou polovinách. V druhém poločase už jsme navyšovali vedení až na konečný rozdíl 26 bodů avšak jednalo se z naší strany o nejhorší předvedený výkon v letošní sezoně.

Jediné pozitivum je, že jsme natáhli vítěznou sérii, vše ostatní bylo na spodní hranici koukatelnosti.

Body: Votrubcová 17 (2/1), Kunclová 14 (2x3), Bachmanová 14, Juřičková 8, Žižková 7 (4/1), Machková a Galašová po 4, Šulhánková 3 (1x3).