• Radek Kroupa

Muži SčL - Teplice si na naší palubovce výhru v koncovce pohlídaly

BK Horejsek Děčín - BK Teplice 66:69 (16:10, 38:33, 49:49)

V posledním utkání letošního roku jsme doma přivítali Teplice. Vstup do utkání jsme měli výborný, bylo nás plné hřiště, v 6. minutě jsme vedli 14:3. V polovině 2. čtvrtiny jsme měli nejvyšší náskok v utkání a to 15 bodů. Teplice nic nevzdaly a postupně začaly umazávat náš náskok.

V poslední čtvrtině se Teplice, díky naší špatné komunikaci v obraně dostaly do vedení až 8 bodů dvě minuty před koncem. My jsme ale nic nevzdali a díky bojovnosti a získaným míčům jsme se dotáhli na Teplice až na rozdíl jednoho bodu. Po naší špatně zvolené střele v koncovce si Teplice výhru pohlídaly. Škoda špatného procenta TH (27/12).

Děkujeme fanouškům za pěknou atmosféru.

Body: Trbola 13 (10/3), Unar 12 (7/4), Kout 10 (2x3, 2/0), Vilikus 10, Janota 7 (1x3, 4/4), Tomášek 6 (1x3, 4/1), Malý 4, Ondráš 2, Černý 2.