• Jiří Fiala

U19 dívky - Poslední letošní utkání na domácí palubovce úspěšné

BK Horejsek Děčín - BC Xtreme Tigers 67:54 (14:17, 34:26, 51:44)

V posledním utkání roku 2017 jsme se utkali na domácí palubovce s pražskými Tigers. Díky netradičnímu pondělnímu večernímu času jsme nastoupili v užší sestavě a také jsme bohužel soupeře pustili rychle do vedení. To jsme však postupně smazávali a v poločase jsme už šli do šaten s osmibodovým vedením.

Třetí čtvrtina byla ve znamení koše za koš a tak i po třetí části měli hosté 8bodový deficit. V poslední části už jsme soupeře k ničemu nepustili a naopak zvyšovali náskok, který soupeř až v poslední minutě zkorigoval na rozdíl 13 bodů a tak jsme ukončili rok 2017 vítězstvím.

Body: Bachmanová 18 (2x3, 4/2), Machková 12 (1x3, 2/1), Votrubcová 8, Kunclová 7 (1x3), Žižková 6 (2/0), Kolářová, Galašová, Špryslová a Šulhánková po 4.

Pochvala hráčkám za výkon, poděkování rodičům za hlasité povzbuzování a krásná tečka za mým působením u týmu děvčat.