• Jakub Krakovič

U19 - Poslední zápasy základní části na venkovních palubovkách úspěšné

O víkendu nás čekaly poslední zápasy v naší skupině.

Levharti Chomutov - BK Horejsek Děčín 53:54 (10:8, 23:24, 39:40)

Našim soupeřem v sobotu bylo družstvo Levharti Chomutov, tým se stejnou bilancí jako my. Zápas byl od začátku do konce vyrovnaný. Oba týmy se trápily na útočné polovině a tak ani jeden tým neodskočil na větší bodový rozdíl. V koncovce jsme sice zahodili 4 šestky, ale nakonec jsme byli šťastnější.

Body: Lipenský 21 (1x3), Janoušek 13 (1x3), Fichtner 7 (1x3), Písařík 5, Vanický 4, Ďurana 2, Julák 2.

ŠSK Slaný - BK Horejsek Děčín 56:87 (13:12, 30:36, 44:66)

Nedělní zápas s ŠSK Slaný byl vyrovnaný do poločasu. Po něm kluci zlepšili přechod na útočnou polovinu a dobře vypomáhali v obraně. Hráče musím pochválit za druhý poločas, kdy všech 9 hráčů odvedlo dobrý výkon na obou stranách hřiště.

Body: Písařík 24 (3x3), Lipenský 21 (1x3), Fichtner 16 (2x3), Ďurana 11 (1x3), Julák 5, Šešulka 4, Janoušek 4, Vanický 2.