• Jan Skokan

U15 B - Na palubovce v Křešicích výborný poločas, přesto nakonec prohra

BK Horejsek Děčín B - BK Brandýs n. L. 47:71 (12:8, 30:20, 39:48)

Posílený tým předvedl v prvním poločase velmi kvalitní projev, když v první čtvrtině ubránil svého favorizovaného soupeře. Ojedinělý výkon podal Matyáš Fichtner se svými 12 body, jako „one man show“ (12:8).

Také v další čtvrtině naše obrana udržela soupeře na distanc a body Šimona Průši a Víta Veselého znamenaly neuvěřitelné skóre 30:20 v poločase.

Pro druhou část hry trenér avizoval zapojení všech hráčů i díky stoupající únavě některých klíčových hráčů a časté chyby všech pomohly soupeři zvednout svůj výkon a utkání směřovalo k porážce.

Konstatováním je náš příliš individualistický přechod do útočné poloviny, ale i slabší uvolňování a spolupráce všech hráčů. Právě tato soutěž by měla sloužit pro vyzkoušení kolektivní hry v obraně i v útoku, ale pochvala všem je zasloužená.

Body: Fichtner 20, Veselý Vít 8, Průša 7, Horák 4, Mityska Matouš 4, Mityska Michal 3, Kočka 1.