• Radek Kroupa

Muži SčL - V Mostě i přes slabší druhý poločas zasloužená výhra

BK Baník Most - BK Horejsek Děčín 75:85 (17:30, 42:58, 59:71)

Začátek utkání v Mostě byl vyrovnaný do 3. minuty (10:5), poté jsme začali hrát rychle do útoku, nacházeli jsme volné hráče, dokázali si vyhovět a obrana také fungovala, což přineslo bodovou sérii 19:0 v náš prospěch a tím jsme vykročili za vítězstvím.

V průběhu druhé čtvrtiny se nám podařilo vytvořit si až 24bodové vedení, které jsme ale bohužel ke konci poločasu lehce ztratili a tak jsme první poločas vyhráli o 16 bodů.

Ve druhém poločase Most nesložil zbraně a domácí hráči začali ukrajovat náš náskok i díky tomu, že jsme povolili na obranném doskoku a chyběla nám aktivita směrem dopředu. Nejmenší rozdíl ve skóre byl v 6. minutě poslední čtvrtiny a to 6 bodů (73:79), ale koncovku jsme si zkušeně pohlídali a připsali si tak 6. vítězství v této sezoně.

Pochvala všem hráčům za bojovnost a nasazení po celé utkání.

Body: Unar 27 (5/5), Tomášek 13 (2x3, 6/3), Inger 12 (3/0), Janota 12 (2/2), Trbola 8 (9/2), Bolfík 6, Beran 4, Kout 3 (2/1).