• Radek Kroupa

U19 dívky - V Nuslích po špatném začátku zlepšený výkon, přesto nakonec prohra

Sokol Nusle B - BK Horejsek Děčín 77:59 (28:10, 39:23, 56:40)

V neděli jsme vycestovali k prvnímu utkání nadstavbové skupiny o 1. až 4. místo a to na palubovku Sokola Nusle B.

Začátek utkání byl jako z hororu, nebyli jsme schopni dát koš a na druhé straně hřiště jsme neubránili. Po důrazném timeoutu se naše hra malinko zlepšila. Od druhé čtvrtiny se hrál vyrovnaný basketbal, bojovalo se o každý míč, o každý doskok.

V poločasové přestávce jsme si v šatně řekli co je potřeba ještě zlepšit. To se nám podařilo, na začátku 3. čtvrtiny jsme díky naší šňůře 8:0 stáhli náskok domácích na 9 bodů. Ovšem pak se do hry domácí opět dostaly, a tak skóre po 3. čtvrtině bylo 56:40.

V poslední čtvrtině jsme se ještě pokusili smazat náskok domácích, ale to se nám nepodařilo. I díky velké spoustě zahozených volných střel z podkoše.

Chválím holky za bojovnost, že nevzdaly žádný souboj.

Body: Bachmanová 14, Kunclová 7, Žižková 7, Machková 6, Votrubcová 6, Špryslová 4, Skalická 4, Holubová 3, Šulhánková 2, Juřičková 2, Faltinová 2, Galašová 2.

V pátek hrajeme odvetu proti Nuslím a o víkendu nás čeká dvojička se Sadskou.