• Robert Landa

Poslední utkání týmu U15B

Pěkný, pěkný poločas na brandýském hopsa hejsa hřišti, poctivá práce 10 budoucích dorostenců a slušný konečný výsledek v sestavě bez hráčů z ligy (předchozí 22:60, 87:36, 47:71).

BK Brandýs nad Labem - BK Horejsek Děčín B 73:54 (15:15, 33:27, 62:42)

Utkání otevřel dvěma proměněnými trestnými hody Pepa Sýkora (nakonec 12 bodů, TH 10/4), na něho navázal pod košem dominující Ondra Loun a vedli jsme 5:8. Vyrovnaná první čtvrtina skončila vyrovnaným skóre 15:15. Viktor Rejthar navýšil and onem na 20:18, následnou osmibodovou šňůrou otočili domácí na 28:20. Tři body Filipa Raymonda a buzzer beater Lukáše Techla zavřel poločas na 33:27 pro domácí.

Aktivně hrající Sýkora začal dalšími čtyřmi body druhý poločas a Děčín se přiblížil Brandýsu na 33:31. Ale pak se to stalo - domácí 15 body v řadě mezi 22. a 25. minutou odskočili a rozdíl do konce zápasu udrželi. Kluci i přes ztrátu 20 bodů před čtvrtou částí nepolevili a poslední čtvrtinu tohoto ročníku vyhráli nad prvním celkem soutěže 12:11.

S hlavou nahoře se tak rozloučili s žákovskými basketbalovými léty - z hráčů ročníku 2003 už budou dorostenci.

Body: Sýkora 12, Rejthar 11, Techl 10, Loun 10, Raymond 8, Horák Willi 2, Suda 1, Brož, Iliev a Kučírek.