• Radek Kroupa

U19 dívky - Díky stále stejným chybám další prohra

BK Horejsek Děčín - ŠBK Sadská 42:72 (9:11, 15:41, 28:30)

V sobotním utkání proti Sadské jsme nastoupili bez 2 zraněných hráček. Začátek utkání téměř stejný jako v předchozích zápasech, zase jsme nastoupili bez koncentrace a hosté si hned v úvodu vybudovali náskok 11:0. Po timeoutu jsme zvýšili obrátky a povedlo se nám snížit na rozdíl 2 bodů (9:11).

Ve druhé čtvrtině přišel totální kolaps, kdy jsme nebyli schopni pořádně zahrát v útoku a obrana byla taky nulová. Soupeřky ve druhé části hry trefily 8 trojek za sebou a rozhodly tak o osudu utkání. Ve druhém poločase jsme se snažili snížit náskok Sadské, což se nám bohužel nepovedlo a tak si zaslouženou výhru odvezli hosté.

U nás se stále projevují stejné chyby, což je odraz malé tréninkové účasti.

Body: Kunclová 12, Bachmanová 9, Machková 6, Špryslová 6, Galášová 5, Šulhánková 2, Juříčková 2.

Poslední utkání odehrajeme na palubovce pražských Tigers, ale termín utkání ještě není znám.