• Vanda Šulhánková, Radek Kroupa

U13 dívky - Z víkendového čtyřboje tři výhry

BK Teplice - BK Horejsek Děčín 41:43 pp (14:8, 18:16, 27:25, 31:31) a 34:28 (7:7, 12:12, 22:20)

V sobotu 24. 3. se děčínský tým děvčat U13 vydal na zápasy do Teplic. V deseti hráčkách jsme po příjezdu a spatření soupeře měly trošku nahnáno, ale opak je pravdou a tým teplických jsme v prvním zápase v prodloužení porazily o jediný koš. Děvčata bojovala do poslední minuty zápasu, a na obou týmech byla vidět dravost a chuť vyhrát.

Po dvouhodinovém zápase s výhrou jsme se mohly vrhnout na druhý zápas. Do třetí čtvrtiny náš tým držel krok s teplickýma, bohužel ale bez střídání a po prvním náročném zápase byla děvčata unavená, tudíž jsme druhý zápas prohrály o 6 bodů.

BK Horejsek Děčín - BA Tygřice Louny 62:3 (17:0, 28:2, 37:3) a 70:10 (18:0, 37:2, 55:10)

Po dvou odehraných utkáních v sobotu jsme hned v neděli odpoledne přivítali v Maroldovce Tygřice z Loun. Jsem rád, že jsme v utkání potvrdili roli favorita a s přehledem vyhráli. K vidění byla spousta pěkných spoluprací v útoku. Dokázali jsme využívat souhru hoď a běž. V obraně nám stále dělá problém doskok a zahájení útoku.

Hráčky mají pochvalu za předvedené výkony.

Další dvojzápas nás čeká v sobotu 7. 4., kdy doma hostíme Baník Most.