• Radek Kroupa

Muži SčL - Po dobrém výkonu až příliš vysoká prohra

BK Teplice - BK Horejsek Děčín 83:59 (26:11, 39:32, 60:43)

Začátek utkání se nám nepovedl, po 6 minutách hry jsme si museli vybrat oddechový čas, jelikož domácí vedli 17:7. Ani po timeoutu se naše hra nezlepšila. Naopak druhá čtvrtina byla nejlepší, kterou jsme v zápase odehráli. Všude jsme byli včas v obraně, domácí několikrát za čtvrtinu nedokázali zakončit v časovém limitu a nám se naopak v útoku hrálo lehce, proměňovali jsme volné střely a stáhli jsme tak náskok domácích na poločasový rozdíl 7 bodů.

Druhý poločas byl v režii domácích, kteří si své vedení pohlídali a navyšovali. My jsme nedokázali zakončit situace 1 na 1, proměňovat volné střely naopak Tepličtí se trefovali i přes hráče, čímž potvrdili své střelecké dispozice.

Body: Žáček 14 (2x3), Trbola 10, Bažant 9 (1x3), Ondráš 5 (1x3), Černý 4, Inger 4, Bolfík 4, Zuček 4, Písařík 3 (1x3), Zavadil 3 (1x3).

Pochvala všem hráčům za výkon, nehráli jsme špatně, akorát špatně řešíme určité situace a nedokážeme proměňovat volné střely.

Další zápas nás čeká v pátek, kdy od 19:30 hod. hostíme v ARMEX Sportcentru favorita soutěže Levharty Chomutov.